Inimene pole kala

Inimene pole kala, aga viimastel päevadel oleme me küll rohkem kalaelu elanud. 2x avamerel snorgeldamas käinud ja ülejäänud aja kusagil ranna lähedal – ja rannad on siin ilusad, kristallselge ja sooja veega.

Kogu selle veevärgiga seoses on 2 lõbusamat vahejuhtumit olnud

Esiteks ühes rannas olid üsna suured lained, ent veealune maailm pidi seal huvitav olema, nii me siis läksime põlvini vette, panime lestad jalga, maskid näkku ja .. järgmisel hetkel tuli üks SUUR laine, mis meid lihtsalt liiva peale istuli maha lükkas. Ma ajasin ennast kohe püsti jälle ja avastasin, et miskit moodi oli see laine mu ujukad ka liiva täis toppinud – niimoodi, et tagant nägin välja nagu ma oleks püksid täis teinud. Kertu kukkus sellepeale nii kõvasti naerma, et pisarad jooksid silmist .. no ja mul oli ka üsna lõbus 🙂 Ja nii me seal rannas siis istusime ja naersime .. üks lähedal olnud tegelane tuli meie käest lausa küsima, et “kas teiega on kõik korras ikka?”. No ikka oli jah 🙂

Ja teine asi – mul on üsna tugevad miinusprillid, ehk ilma prillideta ma kaugele eriti midagi ei näe. Snorgeldamiseks on optiliste klaasidega mask, nii et veel all on kõik korras, aga vee peal võtad ju maski ära ja mõnikord niisama ujudes pole maski kaasas üldse. Ja Kertu siis lõbustab ennast sellega, et hüüab “vaata, lennuk!”, “vaata, milline lind!”. Ja siis mina põrnitsen talle altkulmu otsa, et “vaatan ma jee”.

04-10-1

04-10-02

04-10-03

04-10-04

Leia kala
04-10-05

04-10-06

04-10-07

2 thoughts on “Inimene pole kala

 1. margusroo 2015-04-10 / 19:22

  Jee jee – nagunii j2lle kodus editud pildid. Nii ilusaid kohtasid pole olemas 🙂
  Muide, meil oli tead siin vahepeal talv 🙂

  Like

  • dukekala1 2015-04-11 / 15:35

   Sul on hea silm! See viimane pilt on Mustamäel vannis tehtud, postkaart on taustaks (saatsime teile ka ühe sellise) no ja 300mm makroläätsega saab pildi, mis näeb välja peaaegu nagu päris, väike photoshop ka sinna otsa ja ongi valmis.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s